Żyrafa Sophie Vulli Gryzak na ząbkowanie

84,99 zł
W magazynie
SKU
3056566164004

Gryzak Sophie to jedna z tych "zabawek", które pełnią funkcję terapeutyczno-rozwojową. Zabawka stymuluje pole sensoryczne dziecka czyli wszystkie jego zmysły, wpływając tym samym na jego prawidłowy rozwój, nie tylko zmysłowy ale również emocjonalny. 

Żyrafa Sophie firmy Vulli - nowa edycja gryzaka, który stymuluje prawidłowy rozwój zmysłów i emocji dziecka!

Gryzak Sophie to jedna z tych "zabawek", które pełnią funkcję terapeutyczno-rozwojową. Zabawka stymuluje pole sensoryczne dziecka czyli wszystkie jego zmysły, wpływając tym samym na jego prawidłowy rozwój, nie tylko zmysłowy ale również emocjonalny.

Dzieje się tak dzięki przyjemnym doznaniom jakie daje Sophie, działając poprzez zmysły na kształtującą się psychikę dziecka. Przynosi również ogromną ulgę maluchowi w okresie ząbkowania.

Produkt, oprócz swoich właściwości wspierających rozwój dziecka, jest również unikalnym rękodziełem. Do wytworzenia Sophie potrzeba bowiem,między innymi, 14 maualnych czynności. Ręczne malowanie Sophie przesądza o niepowtarzalności każego egzemplarza ponieważ rozkład plam i centek żyrafki Sophie jest zawsze inny.

Jakież to uczucie, kiedy po kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu latach, patrzysz na kompletnie zużyty przez samego siebie gryzak ! Albo jako rodzic, członek lub przyjaciel rodziny patrzysz na minę swojej pociechy, wnuczka czy chrześniaka, jak ten przygląda się własnemu dziełu zniszczenia :) Bo żyrafa Sophie to przyjaźń na całe życie.

Sophie uzyskała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka (nr. Op - 4296)

W zestawie:

Duży gryzak żyrafka Sophie o wysokości ok. 18 cm. jest wykonany z całkowicie naturalnych i bezpiecznych składników podobnych do tych z których produkuje się smoczki do butelek. Duży gryzak Sophie został zrobiony z naturalnego kauczuku (lateksu), otrzymywanego z drzewa Hevea, bez dodatku ftalanów czy innych związków chemicznych. Do malowania Sophie użyto wyłącznie farb spożywczych. To właśnie ten gryzak wydaje charakterystyczny dźwięk "piszczałki" i jest przeznaczony dla dziecka na wczesnym etapie ząbkowania

Więcej informacji
Producent Sophie Vulli
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Żyrafa Sophie Vulli Gryzak na ząbkowanie
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl