Wader zestaw do piasku 9 elementów Kubuś Puchatek

24,90 zł
W magazynie
SKU
5900694771352

Komplet do piasku składający się z 9 elementów w klasycznych kolorach i grafikami z Kubusiem Puchatkiem spodoba się wszystkim miłośnikom twórczej zabawy w piasku.

Komplet do piasku składający się z 9 elementów w klasycznych kolorach i grafikami z Kubusiem Puchatkiem spodoba się wszystkim miłośnikom twórczej zabawy w piasku. W skład zestawu wchodzą: okrągłe wiaderko, łopatka, grabki, sitko, młynek i 3 foremki. Poszczególne elementy posiadają ciekawą, nieścieralną grafikę wykonaną metodą IML. Dzięki temu wytrzyma ona w stanie nienaruszonym kontakt z wodą i słońcem. Komplet do Piasku daje możliwość kreatywnej zabawy dziecku, zarówno w towarzystwie, jak i bez. Zestaw pobudza wyobraźnię najmłodszych. Daje szansę poznania i zaproszenia do wspólnej zabawy nowych znajomych, co pomoże dziecku w rozwoju jego kompetencji społecznych, nauczy zachowania w grupie. Twórcza zabawa w piasku pobudza wyobraźnię dzieci, wspiera ich aktywność ruchową oraz sprawność i koordynację manualną oraz motoryczną. Całość wyprodukowana z nietoksycznych, bezpiecznych i wytrzymałych materiałów.

  • zestaw zawiera 9 elementów: okrągłe wiaderko o objętości 3,4 l, łopatka, grabki, sitko, młynek i 3 foremki
  • wszystkie elementy są bezpieczne dla dzieci, wykonane z certyfikowanego i trwałego, tworzywa najwyższej jakości
  • zestaw umożliwia zabawę w pojedynkę oraz w grupie
  • zabawa z wykorzystaniem Kompletu do Piasku Kubuś Puchatek daje możliwość kreatywnej zabawy, pobudza wyobraźnię i twórcze myślenie dziecka, wspiera jego aktywność ruchową oraz sprawność i koordynację manualną; pomaga w nawiązywaniu kontaktów z innymi dziećmi, uczy zachowania w grupie
  • nieścieralna, nieblaknąca grafika wykonana metodą IML
  • bezpieczny dla najmłodszych, wiek 1+
Więcej informacji
Producent Wader
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wader zestaw do piasku 9 elementów Kubuś Puchatek
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl