Wader Puzzle Create & Draw Ogród

39,99 zł
W magazynie
SKU
5900694421400

Sprawdźmy, co w trawie piszczy i jakie tajemnice skrywa przed nami ogród! Zestaw edukacyjny Puzzle Create&Draw Garden, składający się z wielu różnorodnych elementów sprawia, że zabawa staje się ciekawa, kreatywna i pełna nowych wyzwań!

Sprawdźmy, co w trawie piszczy i jakie tajemnice skrywa przed nami ogród! Zestaw edukacyjny Puzzle Create&Draw Garden, składający się z wielu różnorodnych elementów sprawia, że zabawa staje się ciekawa, kreatywna i pełna nowych wyzwań! Dzięki angażującej formie doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów i nowych sytuacji, zapewniając skupienie się na zabawie podczas podróży samochodem, samolotem lub pociągiem.

W wygodnym opakowaniu, które spełnia również funkcje teczki na  prace plastyczne, znajdują się dwa zestawy puzzli tematycznych, kredki (5 sztuk), farbki akwarelowe (12 kolorów) oraz dwustronna mega kolorowanka z zadaniami. Puzzle, które  występują w dwóch wersjach - z obrazkiem kwiatka i motyla -  można nie tylko układać, ale również odwzorowywać na dołączonych do zestawu kartkach i kolorować farbkami lub kredkami. Zestaw zapewnia urozmaiconą zabawę pełną wyzwań, bowiem od rysowania i układania puzzli można przejść do mega-kolorowanki, na której umieszczono wiele zadań wspierających rozwój dziecka. 

Korzyści rozwojowe:

Zestaw poprzez zabawę rozwija u dzieci wyobraźnię, zdolność koncentracji, wykonywania zadań i logicznego myślenia. Doskonali spostrzegawczość, kreatywność oraz zdolności plastyczne, a dzięki atrakcyjnej formie uczy rozpoznawania wielu kolorów i nowych kształtów. Angażując wiele zmysłów i zachęcając do wielu rodzajów aktywności, pozwala dziecku ćwiczyć chwytność palców, zdolności manualne, precyzję ruchów i wyobraźnię przestrzenną.

Więcej informacji
Producent Wader
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wader Puzzle Create & Draw Ogród
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl