Wader Mój pierwszy zwierzak blue

45,99 zł
W magazynie
SKU
8690089050014

 Pluszowy piesek z zamykanym kojcem w kolorze niebieskim to nowa, bardziej angażująca uwagę dziecka wersja tradycyjnej zabawki.

Pluszowe zwierzątka to szczególne zabawki, które kochają wszystkie dzieci. Pluszowy piesek z zamykanym kojcem w kolorze niebieskim to nowa, bardziej angażująca uwagę dziecka wersja tradycyjnej zabawki. Dodatkowe akcesoria uczą opieki i odpowiedzialności, dając dziecku wiele możliwości i wariantów zabawy. Kojący kolor i faktura pluszowego pieska uspokoją dziecko, a atrakcyjne akcesoria pozwalają na skupienie uwagi i zachęcają do wykonywania dodatkowych czynności podczas zabawy. Pluszowy piesek to wspaniała edukacyjna zabawka, mająca szansę stać się ulubionym pupilem twojego dziecka.

Cechy produktu:

  • Odpowiedni dla dzieci od 2 lat.
  • Wymiary: 15,5 cm x 20 cm x 15,5 cm 

Do pieska-zabawki dołączone akcesoria do pielęgnacji i jedzenia: grzebień, lusterko, miska, butelka, kość.

Korzyści rozwojowe dla dziecka:


Zabawa pluszowymi zwierzątkami jest naturalnym i ważnym elementem rozwoju dziecka, który warto wspierać. Dodatkowe cechy zabawki angażują wiele zmysłów dziecka, rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Opieka nad Pierwszym Zwierzakiem uczy odpowiedzialności i systematyczności, jednocześnie pomagając rozwijać pozytywne postawy u dziecka. Zabawka ma szansę stać się ulubionym pupilem dziecka, pomagającym oswajać się z nowymi sytuacjami.

Więcej informacji
Producent Wader
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wader Mój pierwszy zwierzak blue
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl