Vileda ViRobi SLIM Robomop

119,99 zł
W magazynie
SKU
4023103191303

Ulepszona wersja dobrze znanego i pomocnego urządzenia Virobi - teraz w odchudzonej wersji Slim. Urządzenie o wysokości zaledwie 4,5 cm dotrze w najgłębsze zakamarki Twojego mieszkania. Minimalna wysokość robota pozwala na dotarcie pod sofy, kanapy, łóżka oraz inne meble.

Ulepszona wersja dobrze znanego i pomocnego urządzenia Virobi - teraz w odchudzonej wersji Slim. Urządzenie o wysokości zaledwie 4,5 cm dotrze w najgłębsze zakamarki Twojego mieszkania. Minimalna wysokość robota pozwala na dotarcie pod sofy, kanapy, łóżka oraz inne meble.

Nieoceniona pomoc w codziennej walce z kurzem. Dzięki Virobi Slim obowiązek sprzątania staje się przyjemniejszy, a Tobie pozwala zaoszczędzić masę czasu, który można przeznaczyć na inne czynności lub odpoczynek.

Dzięki super-smukłej konstrukcji nowy Virobi dotrze wszędzie tam gdzie nie byłoby to możliwe bez odsuwania mebli. Doskonale potrafi wyczyścić podłogę pod łóżkiem czy sofą. Wystarczy zamocować jeden z wymiennych, elektrostatycznych wkładów wielokrotnego użytku oraz wybrać 1 z 2 programów pracy a robot w mgnieniu oka zacznie sprzątanie. Kurz i włosy będą przyciągane i zbierane na powierzchni wkładu. Dzięki elastycznym pierścieniom i niskiej wysokości idealnie posprząta zanieczyszczenia wzdłuż listw przypodłogowych i narożnikach pomieszczeń. Robomop nadaje się do wszystkich twardych podłóg. Wyposażony jest w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy, który w pełni naładowany umożliwia 240 min wydajnego sprzątania.

Poznaj zalety Virobi:

  • Robomop posiada dwa programy czyszczące: krótki - 30 minut oraz długi - 120 minut
  • Wkłady robota wykonane w specjalnej technologii Viledy zapewniające doskonałe łapanie kurzu
  • Przeznaczony do każdego rodzaju twardej podłogi
  • Zaledwie 4,5cm wysokości - pozwala na dotarcie pod niskie meble
  • Elektrostatyczne przyciąganie kurzu i włosów
  • Idealnie sprawdza się przy sprzątaniu siersci zwierząt
  • Długośc pracy po naładowaniu - 240 min

Dostępne również wymienne wkłady do robomopa ViRobi

EAN: 4023103191303


Więcej informacji
Producent Vileda
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Vileda ViRobi SLIM Robomop
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl