Mop 1-2 Spray MAX ze spryskiwaczem

89,99 zł
W magazynie
SKU
4023103199200

Nowość od Viledy - Mop Spray & Clean to mop ze spryskiwaczem, dzięki któremu codzienne porządki będą szybkie i komfortowe!

Nowość od Viledy - Mop Spray & Clean to mop ze spryskiwaczem, dzięki któremu codzienne porządki będą szybkie i komfortowe!

Duże powierzchnie do posprzątania nie będą od dziś żadnym problemem. Z mopem Spray & Clean sprzątanie wykonasz szybko i bez zbędnego wysiłku. Mop Spray & Clean wyposażony jest w dwustronną nakładką z mikrofibry, którą umożliwia czyszczenie 2 razy większej powierzchni.

Mop ze sprayem od Viledy posiada obrotową głowicę 180° i dwustronną nakładkę, która umożliwia czyszczenie dwa razy większej powierzchni niż standardowy mop ze spryskiwaczem.

Nakładka z mikrofibry czyści i osusza powierzchnię, pozostawiając podłogi bez smug i zarysowań. Czerwone włókna nakładki czyszczącej doskonale usuwają nawet uporczywy brud. Ponadto wkład mopa można prać wielokrotnie w pralce w temperaturze do 60 stopni, bez użycia płynów zmiękczających.

Mop Spray & Clean wyposażony jest w duży pojemnik na płyn do spryskiwania, dzięki czemu można zmywać większą część podłóg bez konieczności przerywania sprzątania. Mechanizm sprayu pozwala równomiernie rozprowadzać płyn na czyszczonej powierzchni i nie doprowadzić do przemoczenia podłogi.

Trapezoidalny kształt mopa zapewnia dotarcie do trudnodostępnych miejsc takich jak narożniki czy kąty. Doskonale sprawdza się na każdym rodzaju podłóg.

Czyszczenie i konserwacja:

  • po użyciu mopa napełnij zbiornik czystą wodą
  • opróżnij zbiornik za pomoca spryskiwacza

Wymiary:

  • długość drążka: ok. 122 cm
  • wymiary nakładki: ok. 40 x 15 cm
  • pojemność pojemnika na wodę: 750 ml


EAN: 4023103199200

Więcej informacji
Producent Vileda
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mop 1-2 Spray MAX ze spryskiwaczem
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl