Szumisie Rodzina Lulusiów - Szumiś Simon

129,99 zł
W magazynie
SKU
5907522820169

Szumiś Simon to synek z rodziny Lulusiów . Dzięki aż 5 rodzajom białego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć. Jest też doskonałą przytulanką do snu. W czasie drzemek Maluszek może wtulić się w miękkiego szumiącego misia. Sprawdzi się też podczas zabawy, wycieczek i na spacerze dzięki wygodnej zawieszce-gryzakowi. Zawieszka pozwoli na przymocowanie Szumisia przy wózku, foteliku, łóżeczku czy kołysce.

Szumiś Simoto synek z rodziny Lulusiów . Dzięki aż 5 rodzajom białego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć. Jest też doskonałą przytulanką do snu. W czasie drzemek Maluszek może wtulić się w miękkiego szumiącego misia. Sprawdzi się też podczas zabawy, wycieczek i na spacerze dzięki wygodnej zawieszce-gryzakowi. Zawieszka pozwoli na przymocowanie Szumisia przy wózku, foteliku, łóżeczku czy kołysce.

Najlepszy sposób na sen dla każdego dziecka!

Maskotka odpowiada za dostarczanie dzieciom takich doznań akustycznych i w takim zakresie, jaki bezpośrednio wpływa na ich poziom relaksacji, ułatwiając wchodzenie w fazę snu oraz jej optymalne utrzymywanie. Emitowane są tzw. szumy o pięciu różnych rodzajach, mogą się one automatycznie wyciszać, bądź utrzymywać nawet przez całą noc, wedle potrzeb dziecka. Czujnik snu kontroluje aktywność dziecka i przystosowuje się do jego trybu życia.

Cechy produktu:

  • 5 Rodzajów szumu - Biały szum przypominający dźwięk suszarki, szum o niższych częstotliwościach - różowy szum, szum fal morskich, padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.
  • Łatwość Obsługi - Szumiące serce Szumisia obsługuje się za pomocą tylko jednego przycisku bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.
  • Bezpieczeństwo - Szumisie są bezpieczna dla dzieci już od pierwszych dni życia.
  • Szumiś uszyty jest z atestowanych materiałów.
  • Kieszonka z szumiącym sercem znajduje się w brzuszku misia (zapięcie z tyłu maskotki) i zapinana jest na bezpieczny suwak.
  • Po wyjęciu szumiącego serca, Szumisia można prać w pralce.
  • Szumisie to w całości polski producent, z polskimi założycielami, pracownikami i pomysłodawcami.
  • Wszystkie Szumisie od początku do końca wytwarzane są w zakładach zlokalizowanych w Polsce.
  • Wymiary: 13 x 24 cm

UWAGA: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu


Pochlebne opinie specjalistów na temat Szumisi:

„ Pomysł z zamieszczeniem dźwięku białego szumu w misiu jest bardzo trafiony. Niemowlaki i noworodki potrzebują przede wszystkim bezpieczeństwa i spokoju. Biały szum pozwoli im na spokojne zasypianie, ponieważ poza imitacją dźwięków znanych dziecku z brzucha mamy, niweluje nadmiar bodźców dźwiękowych z otoczenia ”


Magdalena Chorzewska - psychoterapeutka CBT, trener rozwoju osobistego

„ Dźwięk białego szumu przypomina dzieciom odgłosy jakie słyszały w trakcie życia prenatalnego. Dźwięk ten uspokaja i buduje poczucie bezpieczeństwa oraz stwarza wrażenie obecności bliskiej osoby. Szumisie mogąbyć stosowane od pierwszego dnia życia dziecka ” 

Karolina Mossakowska - położna środowiskowo - rodzinna, instruktor szkół rodzenia

„ Niemowlętom najlepiej służy dudniący, biały szum, ponieważ jest najbliższy dźwiękowi towarzyszącymu im w łonie matki. Prawidłowy rodzaj białego szumu (puszczanie w trakcie wszystkich drzemek i w nocy) jest kluczem do poprawy jakości snu od dnia narodzin do dnia pierwszych urodzin ... i jeszcze dłużej !
Pamiętaj, że aby niemowlę łatwo zasnęło, a potem długo smacznie spało, biały szum jest konieczny ”

Dr. Harvey Karp - światowej sławy pediatra i ekspert rozwoju dziecka

Więcej informacji
Producent Szumisie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumisie Rodzina Lulusiów - Szumiś Simon
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl