Szumiś mini Główka Błękitna

69,99 zł
Brak w magazynie
SKU
5901912027077

Szumiś Główka to antykolkowa maskotka szumiąca, pozwalająca na wyciszenie i spokojne zaśnięcie dziecka. Produkt w kolorze błękitnym.

Szumiś to niezwykły miś, który szumi jak suszarka! Dlaczego?

Ponieważ biały szum przypomina noworodkom dźwięk, który słyszały w brzuchu mamy. Pomaga się wyciszyć i spokojnie zasnąćUtula też maluchy cierpiące z powodu kolek. W przeciwieństwie do suszarki, Szumiś jest bezpieczny i może być przy dziecku zawsze i wszędzie.

Każdy Szumiś wydaje aż 5 rodzajów szumów, żeby lepiej dopasować się do potrzeb maluszków: dwa szumy o różnych częstotliwościach przypominające dźwięk suszarki, szum fali morskiej, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem. W prosty sposób - jednym przyciskiem - można zmieniać wydawany dźwięk.

Wszystkie produkty z Szumisiowej kolekcji zostały wyprodukowane w Polsce. Misie szyte ręcznie w szwalni pod Łowiczem, a mechanizmy produkowane w firmie z Warszawy.

Urządzenie szumiące po 60 minutach zaczyna się stopniowo wyciszać, żeby nie wybudzić śpiącego dziecka i samo się wyłącza.

Szumisie to niezwykłe szumiące misie, które stworzyliśmy po to, by zapewnić spokojny sen maluszkom i odrobinę wytchnienia zmęczonym rodzicom. Doskonale wiemy jak szczęśliwe i jednocześnie trudne chwile przeżywają rodzice, którym przyszło na świat dziecko. Wspieramy Was i polecamy Szumisie. To naprawdę działa!

Dbamy o to, że Szumisie były bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Nasze misie uszyte są z atestowanych materiałów, odpowiednich już od pierwszego dnia życia. Wszystkie Szumisie naszej kolekcji po wyjęciu szumiącego serca można bez problemu prać w pralce.

Więcej informacji
Producent Szumisie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szumiś mini Główka Błękitna
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl