SPARCO Fotelik samochodowy F5000K 0-18 kg Szary

568,00 zł
W magazynie
SKU
6922516310999

Oryginalny holenderski fotelik firmy Sparco - największego producenta z zakresu wyposażenia bezpieczeństwa w samochodach nie tylko wyścigowych. Spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa, co potwierdza oryginalna pomarańczowa naklejka na foteliku.

Fotelik samochodowy SPARCO F5000K Grupa 0+1 (0-18kg)

Firma Sparco to największy i najbardziej renomowany na świecie producent wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa do aut wyścigowych, rajdowych, szeroko znany w Formule 1, WRC, serii wyścigów NASCAR i nie tylko. W rozwiązaniach stosowanych w fotelikach Sparco wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie z rajdów samochodowych, najbardziej innowacyjne technologie z zakresu bezpieczeństwa, gotowe intuicyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie w trosce o Twoje dziecko.

Oryginalny holenderski fotelik firmy Sparco - największego producenta z zakresu wyposażenia bezpieczeństwa w samochodach nie tylko wyścigowych. Spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa, co potwierdza oryginalna pomarańczowa naklejka na foteliku.

FOTELIK POSIADA HOMOLOGACJĘ EUROPEJSKĄ: ECE R44/04 0444 4310 E4

Każdy z naszych produktów posiada oryginalny hologram Sparco.

 • Grupa wiekowa : 0+ 1
 • Waga: 0-18 kg
 • Wiek: 1 – 4-5 lat
 • System mocowania: uniwersalny za pomocą pasów bezpieczeństwa
 • Homologacja: ECE R44/04 0444 4310 E4

Fotelik łączy w sobie cechy nosidełka dla niemowląt i fotelika samochodowego dzięki czemu jest niezwykle wygodny w użytkowaniu i bezpieczny zarówno w ustawieniu przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

Cechy:

 • Ochrona przed uderzeniem Bocznym
 • Wysokie ścianki boczne zapewniają doskonałą osłonę głowy i nóg.
 • Ergonomiczny design
 • Więcej miejsca, lepsze ułożenie do snu
 • System pasów Holmbergs 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
 • Możliwość zmiany nachylenia stopniowa regulacja przy jednym pociągnięciu uchwytu

Jako jeden z niewielu modeli na rynku fotelik Sparco F5000K posiada podwójny układ montażu pasów bezpieczeństwa, co umożliwia montaż fotelika przodem i tyłem do kierunku jazdy, spełniając jednocześnie najnowsze postanowienia „Prawa o ruchu drogowym”, zaktualizowane w odniesieniu do dyrektywy Rady 91/671/EWG w związku z rozwojem badań i nowymi procedurami homologacyjnymi fotelików samochodowych dla dzieci.

Dzieci w grupie 0+ (0-13kg) jeżdżą tyłem do kierunku jazdy, a starsze gr.1 (9-18kg) jeżdżą już przodem.

Testowaliśmy ruchome części fotelików i ich mechaniczne właściwości. Przeprowadziliśmy także testy wypadkowe, by sprawdzić, czy spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Wszystkie tapicerki można zdejmować i prać w temperaturze 40 stopni.

Wszystkie foteliki SPARCO dla dzieci posiadają holenderskie certyfikaty, będące znakiem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości.

Każdy fotelik samochodowy SPARCO posiada oryginalną pomarańczową etykietę homologacyjną R44 ECE. Pomarańczowa etykieta gwarantuje, że fotelik jest zgodny z podstawowymi wymogami bezpieczeństwa określonymi w Europejskiej Normie Bezpieczeństwa ECE R44.

EAN: 6922516310999

Więcej informacji
Producent Sparco
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SPARCO Fotelik samochodowy F5000K 0-18 kg Szary
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl