SPARCO F100K Siedzisko / Podstawka Czarno Szare

109,00 zł
W magazynie
SKU
8033280112240

Oryginalne i ergonomiczne siedzisko dziecięce Sparco przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat – dedykowana waga od 15 do 36 kg. Siedzisko posiada pokrycie w wielu kombinacjach materiałowych i kolorystycznych, łatwo demontowane w celu prania lub czyszczenia. Użycie najlepszej jakości materiałów zapewni komfort podróżowania oraz dobre samopoczucie Twojego dziecka.

Siedzisko / Podstawka SPARCO F100K Czarno / Szare

Firma Sparco to największy i najbardziej renomowany na świecie producent wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa do aut wyścigowych, rajdowych, szeroko znany w Formule 1, WRC, serii wyścigów NASCAR i nie tylko. W rozwiązaniach stosowanych w fotelikach Sparco wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie z rajdów samochodowych, najbardziej innowacyjne technologie z zakresu bezpieczeństwa, gotowe intuicyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie w trosce o Twoje dziecko.

Oryginalne i ergonomiczne siedzisko dziecięce Sparco przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat – dedykowana waga od 15 do 36 kg. Siedzisko posiada pokrycie w wielu kombinacjach materiałowych i kolorystycznych, łatwo demontowane w celu prania lub czyszczenia. Użycie najlepszej jakości materiałów zapewni komfort podróżowania oraz dobre samopoczucie Twojego dziecka.

  • Pianka: 2 cm
  • Grupa wiekowa: 2 +3
  • Waga: 15-36 kg
  • Wiek: 4-12 lat ( około )
  • System mocowania: standardowy
  • Homologacja: ECE R44/04

Testowaliśmy ruchome części fotelików i ich mechaniczne właściwości. Przeprowadziliśmy także testy wypadkowe, by sprawdzić, czy spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Wszystkie tapicerki można zdejmować i prać w temperaturze 40 stopni.

Wszystkie foteliki SPARCO dla dzieci posiadają holenderskie certyfikaty, będące znakiem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości.

Każdy fotelik samochodowy SPARCO posiada oryginalną pomarańczową etykietę homologacyjną R44 ECE. Pomarańczowa etykieta gwarantuje, że fotelik jest zgodny z podstawowymi wymogami bezpieczeństwa określonymi w Europejskiej Normie Bezpieczeństwa ECE R44.

EAN: 8033280112240

Więcej informacji
Producent Sparco
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SPARCO F100K Siedzisko / Podstawka Czarno Szare
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl