SPARCO Baza do nosidełka F300i ISOFIX

419,00 zł
Brak w magazynie
SKU
6922516301683

Oryginalna baza do fotelika dziecięcego Sparco przeznaczona dla najmłodszych dzieci w wieku od 0 do 18 miesięcy – dedykowana waga od 0 do 13 kg. Baza mocowana jest w samochodzie za pomocą systemu ISOFIX, baza wyposażona jest w innowacyjny mechanizm umożliwiający jedną ręką zakotwiczenie fotelika F300i w bazie oraz jego demontaż.

Sparco F300i ISOFIX Baza do nosiedełka Sparco

Firma Sparco to największy i najbardziej renomowany na świecie producent wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa do aut wyścigowych, rajdowych, szeroko znany w Formule 1, WRC, serii wyścigów NASCAR i nie tylko. W rozwiązaniach stosowanych w fotelikach Sparco wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie z rajdów samochodowych, najbardziej innowacyjne technologie z zakresu bezpieczeństwa, gotowe intuicyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie w trosce o Twoje dziecko.

Oryginalna baza do fotelika dziecięcego Sparco przeznaczona dla najmłodszych dzieci w wieku od 0 do 18 miesięcy – dedykowana waga od 0 do 13 kg. Baza mocowana jest w samochodzie za pomocą systemu ISOFIX, baza wyposażona jest w innowacyjny mechanizm umożliwiający jedną ręką zakotwiczenie fotelika F300i w bazie oraz jego demontaż.

Każdy z naszych produktów posiada oryginalny hologram Sparco.

  • Grupa: 0+
  • Waga: 0-13 kg
  • Wiek: 0-18 miesięcy ( około )
  • System mocowania: system ISOFIX
  • Homologacja: ECE R44/04
  • system ISOFIX kotwiczy bazę bezpośrednio do mocowań ISOFIX samochodu minimalizując w ten sposób margines błędu podczas instalacji fotelika
  • nosidełko zatrzaskuje się łatwo do bazy
  • podparcie pod nogi dodaje stabilności, mechanizm przyciśnij/zwolnij - obsługa możliwa jedną ręką
  • wielofunkcyjny – do stosowania w terenie, jako fotelik samochodowy oraz z bazą ISOFIX

Testowaliśmy ruchome części fotelików i ich mechaniczne właściwości. Przeprowadziliśmy także testy wypadkowe, by sprawdzić, czy spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Wszystkie tapicerki można zdejmować i prać w temperaturze 40 stopni.

Wszystkie foteliki SPARCO dla dzieci posiadają holenderskie certyfikaty, będące znakiem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości.

Każdy fotelik samochodowy SPARCO posiada oryginalną pomarańczową etykietę homologacyjną R44 ECE. Pomarańczowa etykieta gwarantuje, że fotelik jest zgodny z podstawowymi wymogami bezpieczeństwa określonymi w Europejskiej Normie Bezpieczeństwa ECE R44.

Więcej informacji
Producent Sparco
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SPARCO Baza do nosidełka F300i ISOFIX
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl