Rayovac Implant Pro+ 675 - Baterie do Implantów Ślimakowych

Już od 10,50 zł
W magazynie
SKU
96123096

Nowa formuła Rayovac 675 Implant Pro + to 30% większa pojemność prądu w stosunku do innych baterii oraz możliwość stosowania również w syntezatorach mowy, aparatach słuchowych oraz urządzeniach medycznych wymagających wydajnego zasilania.

Baterie do implantów ślimakowych Rayovac 675 (PR 44)

Nowa formuła i jeszcze lepsza wydajność do ok. 420 godzin

110 lat doświadczenia w branży oraz dążenie do ciągłego wprowadzania innowacji sprawia, że baterie słuchowe Rayovac® są synonimem jakości.


Nowa formuła Rayovac 675 Implant Pro + to 30% większa pojemność prądu w stosunku do innych baterii oraz możliwość stosowania również w syntezatorach mowy, aparatach słuchowych oraz urządzeniach medycznych wymagających wydajnego zasilania.

Rayovac, producent baterii słuchowych i jednocześnie numer jeden na świecie w branży akumulatorów zasilających urządzenia słuchowe, opracował innowacyjną baterię zaprojektowaną specjalnie z myślą o implantach ślimakowych. Nowy Rayovac®Implant Pro+ zapewnia użytkownikom implantów ślimakowych jakość, wydajność i niezawodność na jeszcze wyższym poziomie.

Udało się to dzięki opracowaniu nowej konstrukcji katodowej, która zwiększa niezawodność komórek baterii, nawet w urządzeniach o wysokim poborze mocy. Firma Rayovac® opracowała również nowy preparat elektrolityczny, który zapewnia zwiększoną przewodność w celu zapewnienia lepszej wydajności.

Baterie zostały zaprojektowane tak aby pracować stabilnie nawet przy rozładowaniu wysokim prądem. Zapewniają bardzo stabilne napięcie wyjściowe podczas całego cyklu życia co ma znaczenie w przypadku wielu urządzeń medycznych.

Żywotność baterii zależy od wielu czynników jak np. ustawienia implantu ślimakowego, bezpośrednie otoczenie w jakim implant pracuje (temperatura, wilgotność, poziom hałasu)

Grubsze, większe i solidniejsze opakowanie zapewnia lepszą ochronę, a perforacja przebiegająca w poprzek opakowania pozwala dodatkowo zmniejszyć jego rozmiar w celu wygodniejszego transportowania. Ulepszony blister zapewnia, że akumulatory są bezpieczne podczas transportu i składowania.

Plastikowa "tarczka", w której baterie są bezpośrednio przechowywane również została zmodyfikowana tak aby zapewnić wygodę podczas wyjmowania baterii oraz zabezpieczyć jej trwałość. Niebieską "wstążkę" wydłużono o 30% dla łatwiejszego wyjmowania z opakowania oraz montażu w implancie ślimakowym.

Baterie mają datę ważności do 2021 roku oraz zostały wyprodukowane w Wielkiej Brytanii.

Specyfikacja Rayovac® Implant Pro +

  • Rodzaj: bateria cynkowo - powietrzna (zinc air)
  • Żywotność: ok. 420 godzin
  • Data ważności: do 2021 roku
  • Baterie bez zawartości rtęci (Hg 0%)
  • Napięcie nominalne: 1,45 V
  • Zakres temperatur: -10°C do +50°C
  • Model: 675, PR44
  • Inne stosowane oznaczenia: B6754, B900PA, AC675E, PR44, HA675, 675A
Więcej informacji
Producent Rayovac
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rayovac Implant Pro+ 675 - Baterie do Implantów Ślimakowych
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl