Philips W5W WhiteVision Blister 2 szt.

10,40 zł
W magazynie
SKU
8727900392043
Żarówki Philips® W5W WhiteVision - intensywna biel światła, idealny kontrast i długi czas eksploatacji

Żarówki WhiteVision wzbogacają oświetlenie sygnalizacyjne i wewnętrzne o intensywny efekt białego światła ksenonowego. Dzięki jaśniejszemu, znacznie bielszemu światłu żarówki te stanowią doskonałe połączenie stylu i bezpieczeństwa.

Doskonałe wrażenia podczas jazdy dzięki intensywnemu efektowi białego światła ksenonowego

Żarówki Philips WhiteVision przewyższają jakością wszystkie niebieskie żarówki samochodowe dostępne na rynku - to właściwy wybór dla kierowców, którzy cenią sobie stylową, ale i bezpieczną jazdę. Dzięki wysokiej temperaturze barwowej i stylowej, białej koronie żarówki WhiteVision stanowią znaczące ulepszenie oświetlenia sygnalizacyjnego i wewnętrznego. Opatentowana technologia powlekania trzeciej generacji firmy Philips to rewolucyjne rozwiązanie.

Najdłuższy okres eksploatacji w swojej klasie oznacza dłuższą przyjemność z jazdy

Żarówki Philips WhiteVision (dostępne w wersjach H1, H3, H4, H7, T4W i W5W) zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Gwarantują one długi i niezawodny okres eksploatacji wynoszący do 500 godzin* - znacznie dłuższy niż w przypadku konkurencyjnych produktów. Rzadsza wymiana żarówek to z kolei większa oszczędność. (* H4 i H7 testowane przy standardowym napięciu 13,2 V)

Większy kontrast zapewnia lepszą widoczność i bezpieczniejszą jazdę

Maksymalnie białe światło o temperaturze barwowej 4500 kelwinów zapewnia lepszą widoczność oznakowania drogowego. Bielsze światło wpływa na zwiększenie czujności kierowcy w nocy, zapewniając bardziej komfortową jazdę.

Do 60% większa widoczność - maksymalna jasność

O 60% większa moc strumienia świetlnego sprawia, że pojazd jest bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Poprawia to bezpieczeństwo, dając dłuższy czas reakcji na potencjalne zagrożenia.

W 100% legalne użytkowanie na drogach, w 100% intensywne białe światło

Żarówki WhiteVision uzyskały certyfikat ECE i są pierwszymi na rynku żarówkami generującymi intensywne białe światło, które dopuszczono do legalnego użytkowania na drogach. Zapewniają one nie tylko najlepszą widoczność, ale także bezpieczeństwo, ponieważ nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.

Wyraźny strumień intensywnie białego światła

Dzięki intensywne białemu światłu i temperaturze barwowej do 4500 kelwinów żarówki Philips WhiteVision oświetlają drogę jasnym strumieniem, który natychmiast rozprasza mrok. Doskonałe oświetlenie zapewniające doskonałe wrażenia podczas jazdy.

Żarówki samochodowe Philips są bardzo wytrzymałe

Szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV jest bardziej wytrzymałe niż szkło twarde i charakteryzuje się wysoką odpornością na wysokie temperatury i drgania, co eliminuje ryzyko wczesnych awarii. Żarówki samochodowe firmy Philips wykonane ze szkła kwarcowego odpornego na działanie promieni UV pozwalają na uzyskanie zwiększonego ciśnienia w żarówce, dzięki czemu emitują mocniejsze światło i zapewniają większą trwałość.

Specyfikacja techniczna


Opis produktu
  • Technologia: Halogen
  • Typ: W5W
  • Zasięg: WhiteVision
Zastosowanie:
- Światło na drzwiach
- Światło zapalające się przy otwarciu pojazdu
- Oświetlenie schowka
- Wnętrze
- Lampka do czytania
- Kierunkowskaz boczny
- Światła stop
- Oświetlenie tylne
  • Homologacja ECE: TAK
  • Oznaczenie: W5W

Charakterystyka elektryczna

Napięcie: 12 V
Moc: 5 W

Właściwości światła

Temperatura barwowa: do 4500 K

EAN: 8727900392043
  •  
Więcej informacji
Producent Philips
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Philips W5W WhiteVision Blister 2 szt.
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl