Philips H7 WhiteVision 3700K + W5W

79,90 zł
W magazynie
SKU
8711500788887

Żarówki Philips WhiteVision wzbogacają oświetlenie główne o intensywny efekt białego światła ksenonowego, co znacznie ułatwia prowadzenie pojazdu w nocy. Dzięki jaśniejszemu, o 60% bielszemu światłu WhiteVision stanowi doskonałe połączenie stylu i bezpieczeństwa.

Żarówki Philips® WhiteVision - intensywna biel światła, idealny kontrast i długi czas eksploatacji

Żarówki Philips WhiteVision wzbogacają oświetlenie główne o intensywny efekt białego światła ksenonowego, co znacznie ułatwia prowadzenie pojazdu w nocy. Dzięki jaśniejszemu, o 60% bielszemu światłu WhiteVision stanowi doskonałe połączenie stylu i bezpieczeństwa.

Najdłuższy okres eksploatacji w swojej klasie oznacza dłuższą przyjemność z jazdy!

Żarówki Philips WhiteVision (dostępne w wersjach H1, H3, H4, H7 i HB3) zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Gwarantują one długi i niezawodny okres eksploatacji wynoszący do 450 godzin — znacznie dłuższy niż w przypadku konkurencyjnych produktów. Rzadsza wymiana żarówek to z kolei większa oszczędność. (H4 i H7 testowane przy standardowym napięciu 13,2 V)

Doskonałe wrażenia podczas jazdy dzięki intensywnemu efektowi białego światła ksenonowego!

Żarówki Philips WhiteVision przewyższają jakością wszystkie niebieskie żarówki samochodowe dostępne na rynku — to właściwy wybór dla kierowców, którzy cenią sobie stylową, ale i bezpieczną jazdę. Dzięki wysokiej temperaturze barwowej i stylowej, białej koronie żarówki WhiteVision stanowią znaczące ulepszenie oświetlenia głównego. Opatentowana technologia powlekania trzeciej generacji firmy Philips to rewolucyjne rozwiązanie, które nadaje żarówce WhiteVision status pierwszej żarówki samochodowej emitującej naprawdę białe światło.

Do 60% większa widoczność — maksymalna jasność!

O 60% większa moc strumienia świetlnego sprawia, że pojazd jest bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Poprawia to bezpieczeństwo, dając dłuższy czas reakcji na potencjalne zagrożenia.

Większy kontrast zapewnia lepszą widoczność i bezpieczniejszą jazdę!

Maksymalnie białe światło o temperaturze barwowej 3700 kelwinów zapewnia lepszą widoczność oznakowania drogowego. Bielsze światło wpływa na zwiększenie czujności kierowcy w nocy, zapewniając bardziej komfortową jazdę.

W 100% legalne użytkowanie na drogach, w 100% intensywne białe światło!

Żarówki WhiteVision uzyskały certyfikat ECE i są pierwszymi na rynku żarówkami generującymi intensywne białe światło, które dopuszczono do legalnego użytkowania na drogach. Zapewniają one nie tylko najlepszą widoczność, ale także bezpieczeństwo, ponieważ nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.

Wyraźny strumień intensywnie białego światła!

Dzięki intensywne białemu światłu i temperaturze barwowej do 3700 kelwinów żarówki Philips WhiteVision oświetlają drogę jasnym strumieniem, który natychmiast rozprasza mrok. Doskonałe oświetlenie zapewniające doskonałe wrażenia podczas jazdy.

Żarówki samochodowe Philips są bardzo wytrzymałe!

Szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV jest bardziej wytrzymałe niż szkło twarde i charakteryzuje się wysoką odpornością na wysokie temperatury i drgania, co eliminuje ryzyko wczesnych awarii. Żarówki samochodowe firmy Philips wykonane ze szkła kwarcowego odpornego na działanie promieni UV pozwalają na uzyskanie zwiększonego ciśnienia w żarówce, dzięki czemu emitują mocniejsze światło i zapewniają większą trwałość.

Efekt białego światła ksenonowego i dopasowanie kolorów zapewnia olśniewający wygląd!

Dołączone do żarówek WhiteVision dwa pozycyjne źródła światła W5W o dopasowanych kolorach nadają oświetleniu pojazdu wygląd charakterystyczny dla luksusowych samochodów.

Specyfikacja techniczna

Opis produktu

 • Technologia: Halogen
 • Typ: H7
 • EAN: 8711500788887
 • Seria: WhiteVision

Zastosowanie

 • Światła drogowe
 • Światła krótkie

Oznaczenie

 • H7 WhiteVision

Homologacja ECE

 • TAK

Podstawa: PX26d

Charakterystyka elektryczna

 • Napięcie:12 V
 • Moc: 55 W

Właściwości światła

 • Lumeny: 1500 +-10% lm
 • Temperatura barwowa: Do 3700 K

Czas eksploatacji

 • Trwałość Maks. 450 godz.
Więcej informacji
Producent Philips
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Philips H7 WhiteVision 3700K + W5W
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl