Philips H7 RacingVision +150%

76,99 zł
W magazynie
SKU
8719018000248

Idealna dla kierowców z prawdziwą pasją. Ich wydajność zapewnia jaśniejsze światło aż o 150% dzięki czemu możesz reagować szybciej podczas jazdy.

Bezpieczna i komfortowa jazda samochodem dzięki jaśniejszym o 150% żarówkom halogenowym Philips

Idealna dla kierowców z prawdziwą pasją. Ich wydajność zapewnia jaśniejsze światło aż o 150% dzięki czemu możesz reagować szybciej podczas jazdy.

Jedno z najjaśniejszych źródeł światła zapewniające doskonałą wydajność!

Dzięki lepszym, jaśniejszym światłom możesz dokonywać lepszych wyborów na drodze. Zoptymalizowana, precyzyjna konstrukcja żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu do 13 barów, precyzyjna chromowana powłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV — żarówki Philips RacingVision stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Opracowano je z myślą o lepszej wydajności i widoczności, co oznacza większą kontrolę nad pojazdem i przyjemniejszą podróż.

Patrz dalej i reaguj szybciej!

Prowadząc nocą, potrzebujesz jak najlepszej widoczności. Im dalej sięgasz wzrokiem, tym szybciej możesz zareagować na wszelkie zdarzenia na drodze. Żarówki samochodowe Philips RacingVision zwiększają widoczność dzięki nawet o 150% większej jasności. Zauważysz przeszkody na drodze szybciej niż w przypadku korzystania z innych żarówek halogenowych. Twoja podróż będzie więc bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

Jaśniejsze światła to brak niespodzianek i większa kontrola!

Podczas szybkiej jazdy na słabo oświetlonych terenach poza miastem musisz polegać na swoich światłach. W przypadku niespodziewanego zagrożenia o wszystkim decyduje czas reakcji. Ułamki sekund mogą przesądzić o Twoim bezpieczeństwie. Doskonałe światło emitowane przez żarówki Philips RacingVision pozwala szybko zauważyć groźne sytuacje i zachować całkowitą kontrolę nad pojazdem - niezależnie od warunków na drodze.

Jaśniejsze światło dla kierowców samochodów sportowych!

Kierowcy samochodów sportowych oczekują więcej od swoich pojazdów. Dzięki jasności większej nawet o 150% i odpowiedniej homologacji żarówki Philips RacingVision zapewniają przyjemną jazdę na drodze i poza nią.

Zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE!

Firma Philips wytwarza najlepsze w swojej klasie produkty na rynku producentów oryginalnego wyposażenia, a także na rynku posprzedażnym. Nasze produkty są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami, aby maksymalnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa i wygody naszych klientów. Wszystkie produkty z naszej oferty są skrupulatnie testowane, kontrolowane i certyfikowane (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi wymaganiami norm ECE. Mówiąc krótko, jest to jakość, której możesz zaufać.

Większy kontrast zapewnia bezpieczniejszą i bardziej ekscytującą jazdę!

Podczas jazdy w nocy wzrok wystawiony jest na ciężką próbę. W złych warunkach lub gdy oślepiają nas inne pojazdy, kontrast pomiędzy różnymi obiektami znacząco maleje. Utrudnia to zauważenie przeszkód, takich jak pieszy na drodze. Szczególna temperatura barwowa żarówek Philips RacingVision (dostępnych w wersji H4 i H7) umożliwia lepsze skupienie wzroku i zauważenie kontrastu z większej odległości. Dzięki temu poruszasz się po drodze w bezpieczniejszy sposób. Zmniejszenie ograniczeń powoduje, że jazda po ciemku zamienia się w bardziej ekscytujące przeżycie.

Mocne, zgodne z przepisami żarówki samochodowe na zimowe miesiące!

Jazda zimą to wyzwanie, jednak zapaleni kierowcy lubią wyzwania. W czasie ponurych zimowych miesięcy musisz mieć pewność, że Twoje światła sobie poradzą. Z pewnością zakładasz na zimę odpowiednie opony, więc i od oświetlenia samochodowego możesz oczekiwać przystosowania do trudniejszych zimowych warunków. Żarówki samochodowe Philips RacingVision zapewniają lepszą kontrolę w najbardziej wymagających warunkach, dzięki czemu możesz bardziej cieszyć się podróżą i nie martwić się przez cały czas o bezpieczeństwo.

Specyfikacja Philips® Racing Vision H7

Opis produktu:

 • Technologia: Halogen
 • Typ: H7
 • EAN: 8719018000248
 • Zasięg: RacingVision
 • Homologacja ECE: TAK
 • Oznaczenie: RacingVision, H7
 • Podstawa: PX26d

Zastosowanie:

 • Światła drogowe
 • Światła mijania

Charakterystyka elektryczna:

 • Napięcie: 12 V
 • Moc: 55 W

Właściwości światła:

 • Lumeny: 1500 lm

Czas eksploatacji:

 • Trwałość: Maks. 200 godz.
Więcej informacji
Producent Philips
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Philips H7 RacingVision +150%
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl