Philips H1 X-Tremevision +130%

57,90 zł
W magazynie
SKU
8727900360646

Jedne z najjaśniejszych żarówek halogenowych dostępnych na rynku. Przewyższa swoimi osiągami większość innych. Zapewnia większą o 130% jasność oraz niezwykle długą wiązkę światła.

Widzisz więcej, reagujesz szybciej i jeździsz bezpieczniej dzięki żarówkom Philips® X-tremeVision!

Jedne z najjaśniejszych żarówek halogenowych dostępnych na rynku. Przewyższa swoimi osiągami większość innych. Zapewnia większą o 130% jasność oraz niezwykle długą wiązkę światła.

Bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji — widzisz lepiej, a inni szybciej dostrzegają Ciebie!

Każda potencjalna usterka części zamiennej stanowi zagrożenie dla Ciebie i Twojego pojazdu. Dotyczy to zwłaszcza oświetlenia głównego. Każda uszkodzona żarówka samochodowa zmniejsza widoczność i bezpieczeństwo — zarówno Twoje, jak i innych kierowców. Żarówki Philips X-tremeVision zoptymalizowano pod kątem długiego i niezawodnego działania. Oznacza to, że będziesz widzieć lepiej, a inni będą widzieć Ciebie przez dłuższy czas niż w przypadku innych źródeł światła o wysokiej wydajności.

Znacznie bielsze światło wpływa na poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy!

Jasne, białe światło (3500 K) jest znacznie bielsze od światła emitowanego przez standardowe żarówki samochodowe. Opatentowana technologia Gradient CoatingTM firmy Philips pozwala uzyskać mocniejsze światło, dzięki czemu można cieszyć się jaśniejszym oświetleniem oraz większym komfortem podczas jazdy nocą.

Patrz dalej i reaguj szybciej dzięki jasności większej nawet do 130%!

Doskonałe oświetlenie jest szczególnie ważne w przypadku większych odległości wynoszących 75–100 metrów od pojazdu. Żarówki samochodowe Philips X-tremeVision pozwalają widzieć o 45 metrów dalej, dając kierowcy 2 sekundy więcej na reakcję. Żarówki Philips X-tremeVision poprawiają widoczność nawet do 130% w stosunku do standardowych żarówek samochodowych. Dzięki temu możesz rozpoznawać przeszkody i potencjalne zagrożenia szybciej niż w przypadku zastosowania jakichkolwiek innych żarówek halogenowych.

Wydajność oznacza większą ilość światła i dłuższy okres eksploatacji!

Żarówki Philips X-tremeVision zostały opracowane z myślą o doskonałej wydajności; generują znacznie jaśniejsze światło bez skracania okresu eksploatacji, który wynosi do 450 godzin*. To znacznie więcej niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań w kategorii oświetlenia zapewniającego zwiększoną ilość światła. (* H4 i H7 testowane przy standardowym napięciu 13,2 V)

Wyjątkowa jakość i wydajność wiązki światła!

Połączenie większej ilości światła z wyższą temperaturą barwową sprawia, że żarówki Philips X-tremeVision zapewniają wiązkę światła o jednej z najwyższych wydajności w segmencie oświetlenia halogenowego.

Doskonały kontrast zapewnia komfortową jazdę!

Wyższa temperatura barwowa żarówek samochodowych Philips X-tremeVision (dostępnych w wersjach H1, H4 i H7) zapewnia lepszą ostrość widzenia i pozwala dostrzec kontrast z dużej odległości. Dzięki temu jazda po zmroku jest bardziej komfortowa i bezpieczniejsza.

Jedno z najjaśniejszych źródeł światła zapewniające doskonałą wydajność!

Zoptymalizowana, precyzyjna konstrukcja żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu do 13 barów, precyzyjna powłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV — żarówki Philips X-tremeVision stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Zaprojektowano je z myślą o doskonałej widoczności i maksymalnej wydajności.

Najbezpieczniejsze oświetlenie samochodowe dopuszczone do ruchu drogowego!

Żarówki Philips X-tremeVision to bez wątpienia najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób modernizacji oświetlenia głównego pojazdu w granicach określonych przepisami. Żarówki mają pełny certyfikat ECE.

Specyfikacja techniczna

Opis produktu

 • Technologia: Halogen
 • Typ: H1
 • Seria: X-tremevision
 • EAN: 8727900360646

Zastosowanie

 • Światła drogowe
 • Światła krótkie

Oznaczenie

 • H1 X-tremevision

Homologacja ECE

 • TAK

Podstawa: P14.5s

Charakterystyka elektryczna

 • Napięcie:12 V
 • Moc: 55 W

Właściwości światła

 • Lumeny: 1550 +-15%
 • Temperatura barwowa: Do 3500 K

Czas eksploatacji

 • Trwałość Maks. 400 godz.
Więcej informacji
Producent Philips
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Philips H1 X-Tremevision +130%
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl