Medela zestaw breastmilk store feed set

119,99 zł
W magazynie
SKU
7612367049436

Zestaw produktów przeznaczony dla mam odciągających pokarm i przechowujących go na później w lodówce lub zamrażalce. Dzięki smoczkowi Calma™ oraz butelkom nadaje się również do karmienia dziecka.

Zestaw Medela® breast milk store&feed set - kompleksowe rozwiązanie dla przechowujących pokarm mam

Zestaw produktów przeznaczony dla mam odciągających pokarm i przechowujących go na później w lodówce lub zamrażalce. Dzięki smoczkowi Calma™ oraz butelkom nadaje się również do karmienia dziecka.

Idealne rozwiązanie do zbierania, przechowywania i podawania mleka. Jest to również bardzo przydatny zestaw w przypadku używania dowolnego laktatora marki Medela®.

Zawartość zestawu breast milk store & feed set:

  • Zestaw Calma (1 szt.)

Unikalny zestaw do podawania pokarmu dziecku. Umożliwia zastosowanie takiego samego mechanizmu pobierania pokarmu przez dziecko jak w przypadku ssania piersi. Dzięki temu dziecko może z powodzeniem wrócić do ssania piersi bez konieczności zmiany odruchu. Calma, dzięki specjalnemu systemowi odpowietrzania, zapobiega również połykaniu powietrza przez dziecko podczas ssania
Jeden uniwersalny rozmiar i kształt przez cały okres karmienia.

  • Butelka do przechowywania pokarmu lub karmienia 150 ml z multinakrętkami (2 szt.)

Mogą być używane ze wszystkimi laktatorami Medela oraz z systemem calma. Wygodne, ekonomiczne i bezpieczne przechowywanie odciągniętego pokarmu w lodówce lub zamrażarce. Nie zawiera BPA.

  • Butelka do przechowywania pokarmu lub karmienia 250 ml z multinakrętkami (2 szt.)

Mogą być używane ze wszystkimi odciągaczami Medela oraz z systemem Calma. Wygodne, ekonomiczne i bezpieczne przechowywanie odciągniętego pokarmu w lodówce lub zamrażarce. Nie zawiera BPA.

  • Torebki do zbierania odciągniętego pokarmu Pump & Save (5 szt.)

Łatwe i wygodne zbieranie mleka mamy oraz higieniczne przechowywanie w lodówce lub zamrażarce.

Więcej informacji
Producent Medela
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Medela zestaw breastmilk store feed set
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl