Medela Harmony Dwufazowy laktator Pump & Feed set

199,00 zł
W magazynie
SKU
7612367044813

Jest lekki, mobilny, prosty w obsłudze oraz nowoczesny. Stworzony w unikalnej, opatentowanej technologii dwufazowej (2-Phase Expression), która pozwala odciągać większą ilości mleka w krótszym czasie.

Laktator Medela Harmony ze smoczkiem Calma i jednorazowymi wkładkami- jedyny na świecie ręczny, dwufazowy odciągacz pokarmu.

Jest lekki, mobilny, prosty w obsłudze oraz nowoczesny. Stworzony w unikalnej, opatentowanej technologii dwufazowej (2-Phase Expression), która pozwala odciągać większą ilości mleka w krótszym czasie.

Medela Harmony umożliwia regulację poziomu maksymalnego, bezpiecznego podciśnienia zasysania mleka (po uprzednim ustabilizowaniu poziomu laktacji). Łągodzi ewentualny dyskomfort związany z procesem odciągania pokarmu. Współpracuje z takimi laktatorami szpitalnymi jak: Lectina (po dokupieniu tłoka i drenu) oraz Symphony (po dokupieniu membrany i drenu).

Laktator Medela Harmony przeznaczony jest dla mam sporadycznie odciągających pokarm w domu lub przebywających w podróży. Jest również polecany kobietom, które karmią wyłącznie piersią oraz w przypadku kiedy dziecko jest karmione butelką około 1-2 razy w tygodniu.

Zaleca się go również mamom, które nie mają problemów z laktacją, ale są zmuszone zostawiać sporadycznie dziecko pod opieką osób trzecich lub muszą odciągać pokarm ze względów zdrowotnych (zastoje mleka, stany zapalne piersi, wklęsłe brodawki).

Technologie zastosowane w laktatorze Medela® Harmony™:

 • 2-Phase Expression (odciąganie dwufazowe) imituje naturalny odruch ssania przez dziecko piersi matki. W trakcie badań Medela odkryła, że istnieją dwa etapy pobierania pokarmu przez dziecko: faza stymulacji i faza ekspresji. Opracowanie i zastosowanie technologi dwufazowej w laktatorach Medela powoduje, że mama odciąga więcej pokarmu w krótszym czasie.a Harmony - jedyny na świecie ręczny, dwufazowy odciągacz pokarmu.
 • Medela PersonalFit™ - sprawdź jaka jest średnica Twojej brodawki i dopasuj do niej odpowiedni rozmiar lejka. Laktatory Medela mają możliwość wymiany końcówki laktatora (lejka) co zapewnia komfortowe i bezbolesne odciąganie mleka.
  W każdym zestawie znajduje się standardowy rozmiar o średnicy 24 mm. W sprzedaży dostępne są również rozmiary:
  21 mm, 27 mm, 30 mm oraz 36 mm.
 • BPA Free (nie zawiera bisfenolu A). Wszystkie produkty Medela, mające styczność z mlekiem matki są pozbawione domieszek tego szkodliwego związku.
  Gwarancję najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny przy odciąganiu i przechowywaniu mleka.

Zalety laktatora Medela Harmony ze smoczkiem Calma i jednorazowymi wkładkami:

 • Jedyny na świecie ręczny laktator dwufazowy - technologia przyjazna dla kobiecych piersi.
 • Regulacja siły odciągania - dostosuj moc zasysania do swoich preferencji.
 • Nie zawiera szkodliwego BPA.
 • Możliwość dostosowania średnicy lejka do rozmiaru brodawki.
 • Prosty w użyciu, montażu oraz utrzymaniu czystości - składa się tylko z 5 głównych elementów.
 • Wygodny i ergonomiczny - bez problemu można go obsługiwać jedną ręką.
 • Mobilny - kompaktowe rozmiary oraz niewielka waga umożliwiają wygodne przenoszenie.
 • Cichy i dyskretny - w miejscach publicznych zapewnia komfort bezgłośną pracą.
 • Po uprzednim zakupie dodatkowych części działa z laktatorami szpitalnymi.

Więcej informacji
Producent Medela
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Medela Harmony Dwufazowy laktator Pump & Feed set
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl