Liqui Moly 7629 Diesel Partikefilter Schutz Dodatek do Ochrony Filtra DPF 250 ml

35,50 zł
W magazynie
SKU
4100420051487

Dodatek do ochrony filtra DPF Liqui Moly® Diesel Partikefilter Schutz zapobiega powstawaniu sadzy i wydłuża żywotność filtra cząstek stałych.

Idealny dla samochodów jeżdżących w ruchu miejskim

Dodatek do ochrony filtra DPF Liqui Moly® Diesel Partikefilter Schutz zapobiega powstawaniu sadzy i wydłuża żywotność filtra cząstek stałych. Jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich kierowców pojazdów z silnikami Diesla, których samochody poruszają się na krótkich odcinkach lub w ruchu miejskim i są narażone na przedwczesne zapchanie filtra cząstek stałych.

Liqui Moly® jest również szczególnie zalecany do stosowania zimą, gdy czas rozruchu silnika znacząco się wydłuża. Dodatek powoduje powstawanie mniejszej ilości sadzy, dlatego regularne stosowanie zwiększa niezawodność oraz obniża koszty eksploatacji pojazdu.

Przeznaczenie produktu:

Do zastosowania w silnikach Diesla wyposażonych w filtr cząstek stałych, o ile nie są one wyposażone w elektronicznie sterowany system dozowania dodatków podczas tankowania służący regeneracji filtra (co ma miejsca np. w przypadku pojazdów marki Citroen czy Peugeot).

Opakowanie wystarcza na 50-70 litrów paliwa.

Uwaga! Nie należy przekraczać maksymalnej dawki oraz nie stosować łącznie z dodatkiem stop dymieniu.


Kod EAN: 4100420051487

Kod producenta: 2650, 5148.

Więcej informacji
Producent Liqui Moly
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Liqui Moly 7629 Diesel Partikefilter Schutz Dodatek do Ochrony Filtra DPF 250 ml
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl