Szczotki elektryczne do podłóg

Szczotki elektryczne do podłóg to innowacyjne urządzenia umożliwiające dokładne i szybkie sprzątanie powierzchni płaskich, w tym również dywanów z krótkim włosiem. Skutecznie usuwają nie tylko kurz i paprochy, ale także włosy i sierść zwierzęcą. Ich głowice wyposażone są bowiem w specjalne rolki, które dokładnie zbierają je z podłogi. Do dodatkowych zalet tego rozwiązania zaliczyć należy także wygodną rączkę umożliwiającą łatwe sterowanie szczotką oraz bezprzewodowość. Polecamy Państwu szczególnie model Quick & Clean marki Vileda, który wyróżnia się wysoką wydajnością. Czas pracy tego urządzenia na w pełni naładowanej baterii wynosi 40 minut.

Roboty sprzątające

Na uwagę zasługują także inne roboty sprzątające marki Vileda. W sprzedaży mamy m.in. automatyczne urządzenia z serii VR 302, wyposażone w wielostopniowy system czyszczenia, nawigację Clever Coverage, wyświetlacz LED i litowo-jonową baterię pozwalającą na aż 90 minut nieprzerwanej pracy. Stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnych odkurzaczy. Jedną z ich zalet są wbudowane czujniki, które zapobiegają uderzaniu urządzenia o meble i ściany oraz chronią je przed spadkiem ze schodów. Ponadto automatyczne odkurzacze są praktycznie bezobsługowe. Wystarczy jedynie zaprogramować ich czas sprzątania i systematycznie opróżniać zbiornik z zanieczyszczeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo także automatyczne mopy, działające na podobnej zasadzie co samojeżdzące roboty odkurzające. Skutecznie pozbędą się kurzu z płaskiej podłogi, a ponadto zbiorą także włosy i sierść. Wszystko to dzięki nowoczesnej technologii elektrostatycznego przyciągania brudu i jednorazowym wkładom z poliestru.

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl