Astonish Non Bio Delicate Peony & Magnolia - Koncentrat Płynu do Prania

14,99 zł
W magazynie
SKU
5060060210417

Koncentrat hipoalergicznego płynu do prania Astonish. Pojemność: 840 ml.

Koncentrat płynu do prania Astonish® Non Bio Delicate

Ten delikatny płyn do prania 2 w 1 z dodatkiem płynu do zmiękczania tkanin sprawi, że twoje ubrania będą idealnie czyste i miękkie a także przyjemne dla skóry. Delikatny zapach Piwonia & Magnolia uprzyjemni każde pranie.

Cechy

  • Płyn do prania z dodatkiem płynu do zmiękczania tkanin zapewnia nie tylko czystość, ale także miękkość i delikatność dla skóry
  • Przyjemne dla skóry - testowane dermatologicznie i non-bio
  • Super koncentrat - 21 prań w opakowaniu
  • Delikatny zapach Piwonia & Magnolia

Sposób użycia

Dozuj produkt do szuflady pralki za pomocą dołączonej nasadki lub dozuj produkt bezpośrednio do bębna pralki za pomocą kulki lub urządzenia dozującego.

Napełnij całkowicie pojemnik wewnętrznej nasadki, aby uzyskać dawkę 40 ml. W przypadku większych twardości lub większych ładunków (6-8 kg) należy stosować dawkę 60 ml na każde pranie. Do prania ręcznego należy rozcieńczyć 40 ml produktu w 10 litrach ciepłej wody. 21 standardowych prań w oparciu o standardowe obciążenie pralki i małą / średnią twardość wody.

Przed praniem należy zawsze zapoznać się z etykietami odzieży. Prać ciemne i jasne ubrania oddzielnie. Nie prać tkanin odpornych na ogień w temperaturze powyżej 50 °C.

Więcej informacji
Producent Astonish
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Astonish Non Bio Delicate Peony & Magnolia - Koncentrat Płynu do Prania
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl