About us

Sprzedaż internetowa artykułów gospodarczych

Prowadzimy sprzedaż internetową artykułów gospodarczych, w tym zarówno sprzętów, jak i środków chemicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo detergenty do czyszczenia podłóg, szyb, armatury łazienkowej i kuchennej oraz mebli drewnianych. Ponadto dostarczamy także wszelkiego rodzaju ściereczki z mikrofibry i innych włókien zdolnych do usunięcia nie tylko kurzu, ale i ciężkich zabrudzeń. Państwa uwadze polecamy również automatyczne urządzenia marki Vileda, takie jak elektryczne szczotki, bezobsługowe odkurzacze i mopy parowe. Dzięki nim sprzątanie staje się lekkie i przyjemne. Oprócz tego w sprzedaży mamy także małe AGD oraz podstawowy asortyment domowy taki  jak suszarki na pranie czy deski do prasowania. Co więcej, w naszym sklepie kupią Państwo także gille ogrodowe.

Domowe sprzęty medyczne i asortyment dziecięcy

W ofercie alezakupy.pl znajduje się także mały domowy sprzęt medyczny. Sprzedajemy m.in. aparaty do mierzenia ciśnienia oraz termometry owulacyjne. Na uwagę zasługują także inhalatory dostępne w wersji kieszonkowej i elektrycznej, które w zależności od modelu nadają się do inhalacji i nebulizacji zarówno dorosłych, jak i dzieci. W przypadku tych drugich szczególnie polecamy urządzenia w kształcie misia, zaprojektowane typowo z myślą o najmłodszych. Jeżeli natomiast chodzi o pozostały asortyment dziecięcy, to w naszym sklepie znajdą Państwo zabawki dla niemowląt i starszych dzieci, powyżej pierwszego roku życia. Ponadto oferujemy też akcesoria dla karmiących mam oraz laktatory, a także butelki, gryzaki i szumisie. Dostarczamy również foteliki samochodowe, w tym również same siedziska. W sprzedaży mamy też nosidełka.

Oferta dla kierowców

W sklepie alezakupy.pl przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla kierowców. Znajdą w niej Państwo m.in. chemię samochodową do uszczelniania i oczyszczania podzespołów takich jak chłodnice czy układy klimatyzacji. Ponadto sprzedajemy również środki do ceramicznej ochrony silnika oraz detergenty usuwające laki i szlam olejowy. Dostarczamy też spraye nabłyszczające do lakieru i preparaty do czyszczenia tapicerki, dywaników, felg czy szyb. Nasza oferta obejmuje także oświetlenie samochodowe. W sprzedaży mamy m.in. żarówki LED-owe, ksenonowe i halogenowe  marek takich jak Osram, Philips czy Tungsram.

    Slava Yurthev Copyright Copyright © 2020 AleZakupy.pl