loadingimg

Wczytuję dane...

Ostatnio oglądane

Kabel HDMI do Mac Mini i AppleTV
Cena: 89,00 PLN
*z podatkiem VAT

Dane firmy

 

BiM Service 
ul. Klonowica 8
58-500 Jelenia Góra
nip: 534-172-81-71
tel. +48 75 643 6044
mobile: 0602 399 059
skype: bimservice
GG: 4451294
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Promocja
Słuchawki douszne Apple z pilotem i mikrofonem

Model: MA850G/B

Gwarancja: 12 miesięcy

KUP TERAZ!
+ dodaj do porównania
Cena: 299,00 PLN
349.00 PLN*
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu

Odkryj muzykę na nowo

 

Załóż słuchawki douszne Apple, wybierz ulubiony utwór i wsłuchaj się w nieznane dotąd detale muzyki. Będziesz mieć wrażenie, że dobrze znane utwory słyszysz po raz pierwszy.

 

Dwa przetworniki w każdej słuchawce

 

Każda słuchawka jest wyposażona w dwa wysokiej wydajności przetworniki (osobny przetwornik dla niskich i wysokich tonów), co umożliwia wierne, czyste odtwarzanie dźwięku oraz zapewnia niesamowite odwzorowanie basu we wszystkich gatunkach muzyki.

Znakomita izolacja dźwięku

 

Zestaw zawiera miękkie wkładki silikonowe w trzech rozmiarach, co pozwala dopasować słuchawki do uszu. Kiedy umieścisz słuchawki w uszach, muzyka zostanie skutecznie odizolowana od dźwięków z otoczenia, dzięki czemu lepiej usłyszysz odtwarzane utwory.

Pełna kontrola

 

„Kapsułka” sterująca na kablu prawej słuchawki zawiera mikrofon i trzy przyciski. Oto funkcje tego wygodnego pilota*:

  • Regulowanie głośności za pomocą przycisków + i -
  • Sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo, w tym funkcje odtwarzania i wstrzymywania oraz przechodzenia do poprzedniej lub następnej pozycji, przy użyciu środkowego przycisku
  • Nagrywanie notatek głosowych na obsługiwanych urządzeniach
  • Odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych

Ochronna nakładka z siatki stalowej

 

Nakładka z siatki stalowej chroni precyzyjne elementy akustyczne przed pyłem i brudem. Możesz zdjąć nakładki do czyszczenia lub wymienić je na zapasowe, dołączone do kompletu.

 

Zawartość opakowania

  • Słuchawki douszne Apple z pilotem i mikrofonem
  • Etui podróżne
  • Trzy zestawy wkładek silikonowych (małe, średnie i duże)
  • Dwie zapasowe nakładki z siatki

Dane techniczne

  • Pasmo przenoszenia: od 5 Hz do 21 kHz
  • Impedancja (przy 100 Hz): 23 omy
  • Czułość (przy 100 Hz): 109 dB SPL/mW
  • Przetworniki: podwójne zrównoważone (niskotonowy i wysokotonowy w każdej słuchawce dousznej)

Długość i masa

  • Długość kabla: 1065 mm od wtyczki audio do rozgałęźnika; 330 mm do słuchawki dousznej
  • Masa: 10,2 g

Złącze

  • Wtyczka audio 3,5 mm z czterema stykami

* Informacje o zgodności

Pilot zdalnego sterowania i mikrofon współpracują tylko z iPodem nano (4. generacji i nowszym), iPodem classic (120 GB i 160 GB), iPodem touch (2. generacji i nowszym), telefonami iPhone 3GS i iPhone 4 oraz iPadem. Pilot współpracuje z iPodem shuffle (3. generacji i nowszym). Odtwarzanie dźwięku jest możliwe ze wszystkich modeli iPoda.

Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w przypadku iPoda nano (4. generacji), 2.0.1 w przypadku iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w przypadku iPoda touch (2. generacji).